KS Wiarusy Igołomia - strona nieoficjalna

Przerwana passa lidera

• autor: hks1987, 2011-09-11 00:20

A klasa wielicka, 9.09.2011 r.

Wilga Golkowice - Wiarusy Igołomia 2:2 (2:1)

Dla Wiarusów : Satoła, samobójcza.

Wiarusy : Budka - Bieroń, Pawlikowski, Niziołek (Nawalany) - Cholewa, Przemysław Nowak - Filip Nowak, Gurda, Satoła (Jakub Pluciński), Konrad (Litewka) - Kamil Nowak (Jarosław Pluciński).

Mecz lidera z drużyną środka tabeli pokazał jak niewielkie są różnice w umiejętnościach obu drużyn, które są w całkiem innym miejscu w tabeli.Wiarusy przyjechały do Swoszowic, gdzie rozgrywa swoje mecze Wilga Golkowice, mając w pamięci ostatnie spotkanie z Wilgą, w Wielkanoc, gdzie pokonała zespół gospodarzy aż 5:2. To napewno dodało gościom skrzydeł, ponieważ świadomość tego, że można ograć każdego w tej lidze jest bezcenna.Dobre krycie w obronie, składna gra w środku pola i szybka gra z kontry przyniosły bardzo prędko efekt w postaci bramki strzelonej przez ikonę zespołu z Igołomii - Grzegorza Satołę. Pierwsze pół godziny bardzo poprawne w wykonaniu gości, ale pod sam koniec pierwszej połowy gracze z Golkowic zdołali pokonać Budkę dwukrotnie. Mało tego, wpadła jeszcze jedna bramka, ale sędzia główny uznał, że Budka został faulowany w polu karnym przez rosłego napastnika gospodarzy.Gracze Wilgi schodzili na przerwę w komfortowej sytuacji.Ale tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę Wiarusy ruszyły do ataku i przyniosło im to gola, którego strzelili sobie obrońcy gospodarzy.Druga połowa to więcej gry Wiarusów, które mogły zwyciężyć, ale po pięknym podaniu Konrada z prawej strony przestrzelił młody Kamil Nowak.Natomiast pod koniec spotkania szczęście mogło się uśmiechnąć do graczy z Golkowic, ale wspaniałą interwencją popisał się Budka.

autor: super_t 2012-02-18 14:13:56

Profil super_t w Futbolowo 100PLN ZA REJESTRACJE NA ZAKŁADY!!! >>> 100pln.blogspot.com

autor: Bogaci 2013-12-28 10:24:03

Profil Bogaci w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! bet50pln.blogspot.com